Sep 21st مراحل انتقال دامنه ها به رجیسترار جدید

باسلام خدمت مشترکین گرامیدر خصوص دامنه‌های بین المللی و مسایل مربوطه، با توجه به بررسی های انجام شده و انتخاب رجیسترار جدید، به منظور انتقال دامنه های خود می توانید به روش ذیل اقدام ... بیشتر »

Jul 20th اطلاعیه مهم در خصوص دامنه های بین المللی

باسلام خدمت مشترکین گرامیدر خصوص دامنه‌های بین المللی و مسایل اخیر پیش آمده نکاتی را در ادامه ذکر خواهیم کرد که توجه به آنها جهت پیشگیری از هرگونه مشکلات احتمالی آتی ضروری است:1- شرکت ریسلو که ... بیشتر »

Mar 6th تخفیف ویژه یک هفته ایی تمدید دامنه

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی به مناسبت فراسیدن سال نو و در اولین پیشنهاد ویژه ای که برای شما مشترکین گرامی در نظر گرفته اییم، از روز سه شنبه مورخ 17-12-95 الی 24-12-95 به مدت یک هفته، می توانید به ... بیشتر »

Feb 2nd اعلام افزایش قیمت دامنه ها

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی دیتاارقام   همانطور که اطلاع دارید قیمت ثبت دامنه در دیتاارقام از حدود دو سال گذشته تاکنون بدون تغییر مانده است. در این مدت با راهکارهای اندیشیده شده سعی بر آن ... بیشتر »

Jan 27th پیشنهادهای ویژه .::. روزهای جمعه هر هفته

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی چنانچه کانال تلگرام دیتاارقام را پیگیری کرده باشید، حتما مشاهده کرده ایید که به منظور جلب رضایت مشتریان گرامی، روزهای جمعه هر هفته پیشنهادات ویژه ای را قرار ... بیشتر »

Nov 5th تخفیف های ویژه و دوره ای

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی در ادامه روند تغییرات دیتاارقام به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که از این پس به طورت دوره ای و در بازه های زمانی کوتاه مدت تخفیف های ویژه ای برای ثبت، انتقال و یا ... بیشتر »

Oct 13th تغییرات جدید دیتاارقام

احتمالا طی چند روز گذشته متوجه تغییراتی در ظاهر سایت اصلی و بخش مشترکین دیتاارقام شده ایید. در ادامه می توانید از چند و چون ماجرا بیشتر مطلع شوید ...     سایت اصلی بعد از طی یک دوره گذار سعی ... بیشتر »

Aug 10th توجه به زمان ثبت دامنه های ir

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی، پیرو سوالات کاربران در خصوص عدم ثبت دامنه های ir به صورت به لحظه در برخی اوقات بر آن شدیم تا از این طریق اطلاع رسانی صورت گیرد.به دلیل پاسخگو نبودن سرورهای مرکز ... بیشتر »

May 28th تغییرات و اختلال در سایت دیتاارقام

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی، به دلیل پاره ای تغییرات صفحه اصلی سایت تا اطلاع ثانوی در دسترس نبوده و می توانید تمامی عملیات های خود را مطابق روال معمول و گذشته از طریق بخش پشتیبانی پیگیری ... بیشتر »

Mar 18th پشتیبانی دیتاارقام در ایام نوروز

ضمن تبریک فرارسیدن نوروز و آغاز سال 1394 خورشسیدی، به اطلاع مشترکین عزیز میرساند که پشتیبانی و پاسخگویی به تیکت ها ممکن است کمی با تاخیر بیشتر همراه باشند.همچنین در روز اول فروردین ماه پشتیبانی ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution