توقف فعالیت های مجموعه دیتاارقام بعد از 11 سال فعالیت

باعرض سلام خدمت تمامی مشترکین و همراهان گرامی دیتاارقام

بعد از 11 سال فعالیت صادقانه و مستمر در ارایه خدمات پایه اینترنتی و تلاش های همکاران این مجموعه که چه مستقیم و غیرمستقیم و حضوری و از راه دور تمام همت خود را جهت ارایه خدمات باکیفیت به مشترکین به کار بستند، با این اوصاف با عنایت به مشکلات متعدد داخلی در بخش ارایه خدمات آنلاین و زیرساخت های اساسی مرتبط با آن و همچنین تغییرات گسترده در شیوه پرداخت های ارزی و چالش هایی که در این مسیر پیش روی مجموعه قرار داده شده است، لذا از آنجاییکه شرایط حاضر و آینده تضمین کننده کیفیت مورد نظر مجموعه دیتاارقام برای ارایه خدمات به کاربران نخواهد بود، لذا علیرغم میل باطنی و بعد از بیش از یک دهه فعالیت، پایان فعالیت این مجموعه را اعلام نماییم.

در خصوص سرویس‌های کاربران هیچگونه نگرانی وجود نخواهد داشت، برای کاربران دامنه های داخلی نیازی به هیچگونه اقدام از سمت این مجموعه نمی باشد.

در خصوص مالکان دامنه های بین المللی همکاران این مجموعه از طریق ایمیل support@dataargham.com آماده پاسخگویی و ارایه کدهای انتقال به کاربران هستند و تا آخرین مرحله کاربران عزیز را راهنمایی خواهند کرد. خواهشمند است به منظور تسریع در امر پشتیبانی، نام دامنه مورد نظرحتما قید گردد.

 

پیشاپیش از همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم و امید داریم رویکردهای کلان در ارایه خدمات پایه زمینه ساز تسهیل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی گردد.

به امید دیدارSaturday, February 19, 2022

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution