افزایش قیمت دامنه های بین المللی

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی دیتاارقام   همانطور که مستحضر هستید یکماه گذشته با افزایش ناگهانی و افسار گسیخته نرخ ارز از یک سو و پیچیده شدن شرایط تأمین ارز، متأسفانه علیرغم میل باطنی و ... بیشتر »

24th May 2018
مراحل انتقال دامنه ها به رجیسترار جدید

باسلام خدمت مشترکین گرامیدر خصوص دامنه‌های بین المللی و مسایل مربوطه، با توجه به بررسی های انجام شده و انتخاب رجیسترار جدید، به منظور انتقال دامنه های خود می توانید به روش ذیل اقدام ... بیشتر »

21st Sep 2017
اطلاعیه مهم در خصوص دامنه های بین المللی

باسلام خدمت مشترکین گرامیدر خصوص دامنه‌های بین المللی و مسایل اخیر پیش آمده نکاتی را در ادامه ذکر خواهیم کرد که توجه به آنها جهت پیشگیری از هرگونه مشکلات احتمالی آتی ضروری است:1- شرکت ریسلو که ... بیشتر »

20th Jul 2017
تخفیف ویژه یک هفته ایی تمدید دامنه

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی به مناسبت فراسیدن سال نو و در اولین پیشنهاد ویژه ای که برای شما مشترکین گرامی در نظر گرفته اییم، از روز سه شنبه مورخ 17-12-95 الی 24-12-95 به مدت یک هفته، می توانید به ... بیشتر »

6th Mar 2017
اعلام افزایش قیمت دامنه ها

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی دیتاارقام   همانطور که اطلاع دارید قیمت ثبت دامنه در دیتاارقام از حدود دو سال گذشته تاکنون بدون تغییر مانده است. در این مدت با راهکارهای اندیشیده شده سعی بر آن ... بیشتر »

2nd Feb 2017
پیشنهادهای ویژه .::. روزهای جمعه هر هفته

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی چنانچه کانال تلگرام دیتاارقام را پیگیری کرده باشید، حتما مشاهده کرده ایید که به منظور جلب رضایت مشتریان گرامی، روزهای جمعه هر هفته پیشنهادات ویژه ای را قرار ... بیشتر »

27th Jan 2017
تخفیف های ویژه و دوره ای

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی در ادامه روند تغییرات دیتاارقام به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که از این پس به طورت دوره ای و در بازه های زمانی کوتاه مدت تخفیف های ویژه ای برای ثبت، انتقال و یا ... بیشتر »

5th Nov 2016
تغییرات جدید دیتاارقام

احتمالا طی چند روز گذشته متوجه تغییراتی در ظاهر سایت اصلی و بخش مشترکین دیتاارقام شده ایید. در ادامه می توانید از چند و چون ماجرا بیشتر مطلع شوید ...     سایت اصلی بعد از طی یک دوره گذار سعی ... بیشتر »

13th Oct 2016
توجه به زمان ثبت دامنه های ir

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی، پیرو سوالات کاربران در خصوص عدم ثبت دامنه های ir به صورت به لحظه در برخی اوقات بر آن شدیم تا از این طریق اطلاع رسانی صورت گیرد.به دلیل پاسخگو نبودن سرورهای مرکز ... بیشتر »

10th Aug 2015
تغییرات و اختلال در سایت دیتاارقام

باسلام خدمت تمامی مشترکین گرامی، به دلیل پاره ای تغییرات صفحه اصلی سایت تا اطلاع ثانوی در دسترس نبوده و می توانید تمامی عملیات های خود را مطابق روال معمول و گذشته از طریق بخش پشتیبانی پیگیری ... بیشتر »

28th May 2015